Циркулар за сечење плочки 900W - 200mm

9,999ДЕН.

  • Производител: FERM power tools
  • Шифра на производ: TCM1011
  • Достапност: На залиха
  • без ДДВ: 8,474ДЕН.

Тагови: FERM, TCM1011, Циркулар, сечење, плочки, 900W, 200mm


TCM1011 - Циркулар за сечење плочки 800W - 200mm

Спецификации

- Напон: 230V, 50Hz

- Моќност: 900W

- Брзина на празен од: 2.950/min.

- Регулација на маса: 0-45°

- Димензија: 500x400

- Дијаметар диск: 200mm

- Отвор: 25.4mm

Опис

- Безбедносно копче

- Регулација на маса 0-45°

- Хромирна основа

- Водилка

- Индукциски мотор

- Водено ладење

- Монтажа на работна маса

Вклучено

- Дијамантска пила 200x25.4mm

- Клуч

- Водилка

- Заштитни очила

- Тампони


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha