Акумулаторска реципрочна пила/алигаторка 20V

3,324ДЕН. 3,999ДЕН.

  • Производител: FERM power tools
  • Шифра на производ: RSM1020
  • Достапност: На залиха
  • без ДДВ: 2,817ДЕН.

достапни опции

Тагови: FERM, RSM1020, Акумулаторска, реципрочна, пила, алигаторка, 20V

RSM1020 - Акумулаторска реципрочна пила/алигаторка 20V (без батерија)

Спецификации

- Брзина на празен од: 0-3.000/min

- Движење на сечилото на пила: 22mm

- Нето тежина: 1.7 kg

Опис

- LED светло

- Контрола на брзината

- Брза промена на пилата

- Батеријата не е дел од машината

- Акумулаторски алати кој припаѓат на серијата FERM POWER F20V PLATFORM, што значи дека батериите и полначот можат да се користат или менуваат со сите алатки од таа платформа.  (една батерија и полнач за повеќе алати)Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha