Реципрочна пила/алигаторка 710W

4,145ДЕН. 4,999ДЕН.

  • Производител: FERM power tools
  • Шифра на производ: RSM1019
  • Достапност: На залиха
  • без ДДВ: 3,513ДЕН.

Тагови: FERM, RSM1019, Реципрочна, пила, алигаторка, 710W

RSM1019 - Реципрочна пила/алигаторка 710W

Спецификации

- Напон: 230-240V, 50Hz

- Моќност: 710W

- Брзина на празен од: 0-2.800/min.

- Должина на удар: 20mm

Опис

- Lock-on копче

- Варијабилна контрола на брзина

- Брзо менлива пила

- Регулација на предна плоча

- 3m гумен кабел

Вклучено

- Hex клуч

- 2 пили


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha