Вибрациона брусилка 300W - 1/3

5,499ДЕН.

  • Производител: FERM industrial
  • Шифра на производ: PSM1029P
  • Достапност: На залиха
  • без ДДВ: 4,660ДЕН.

Тагови: FERM, PSM1029P, Вибрациона, брусилка, 300W, 1/3

PSM1029P - Вибрациона брусилка 300W - 1/3

Спецификации

- Напон: 220-240V~, 50Hz

- Моќност: 350W

- Брзина на празен од: 13.000/min.

- Перниче: 93x185mm

- Брусна хартија: 93x230mm

- Тежина: 2.0kg

Опис

- Velcro алуминиумска папуча

- Универзален систем за стегање

- Активен систем за усисување

- Мекан ракофат

- 4m гумен кабел

Вклучено

- Торба за прашина

- Брусна хартија (Velcro)

- Подложно перниче


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha