Електрично ренде/абрихтер 650W

5,999ДЕН.

  • Производител: FERM power tools
  • Шифра на производ: PPM1010
  • Достапност: На залиха
  • без ДДВ: 5,084ДЕН.

Тагови: FERM, PPM1010, Електрично, ренде, абрихтер, 650W

PPM1010 - Електрично ренде/абрихтер 650W

Спецификации

- Напон: 230V~, 50Hz

- Моќност: 650W

- Брзина на празен од: 16.500/min.

- Ширина на рендесување: 82mm

- Дебелина на рендесување: 2mm

Опис

- Lock-on копче

- Менлива длабочина на рендисување

- Променливи ножеви за ренденисување

- 3m гумен кабел

Вклучено

- Водилка

- Резервен ремен

- Торба за прашина


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha