Убодна пила 750W

6,648ДЕН. 8,999ДЕН.

  • Производител: FERM industrial
  • Шифра на производ: JSM1025P
  • Достапност: На залиха
  • без ДДВ: 5,634ДЕН.

Тагови: FERM, JSM1025P, Убодна, пила, куфер, 750W

JSM1025P - Убодна пила во куфер 750W

Спецификации

- Напон: 230-240V~, 50Hz

- Моќност: 750W

- Брзина на празен од:

500-3.000/min.

- Регулација: 0-45°

- Тежина: 3.3kg

Опис

- Варијабилна контрола на брзина

- Брзо менлива пила

- 4 позции на регулација

- Подесување на агол

(0-45°)

- 4m гумен кабел

- Кутија за складирање

Вклучено

- Пила

- Адаптер за смукалка

- Водилка

- Куфер за складирањеНапишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha