Електричен ударен чекан/кршач 1500W - 16KG SDS MAX

34,999ДЕН.

  • Производител: FERM industrial
  • Шифра на производ: HDM1042P
  • Достапност: На залиха
  • без ДДВ: 29,660ДЕН.

Тагови: FERM, HDM1042P, Електричен, ударен, чекан, кршач, 1500W, 16KG, SDS, MAX

HDM1042P - Електричен ударен чекан/кршач 1500W - 16KG SDS MAX

Спецификации

- Напон: 230V~, 50Hz

- Моќност: 1.500W

- Удари во минута: 1.400/min.

- Футер: Hex 30mm

- Ударна енергија: 50 Joule

- Тежина: 16kg

Опис

- SDS-max футер

- Моќна тешка ударна машина (50 Joule – 16kg)

- 12 Степени на подесување

- AVC – антивибрациска контрола

- 5m гумен кабел

- Куфер за складирање

Вклучено

- Рачка

- Шпиц

- ДлетоНапишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha