Пиштол за лепење 75W

448ДЕН. 499ДЕН.

  • Производител: FERM power tools
  • Шифра на производ: GGM1004
  • Достапност: На залиха
  • без ДДВ: 380ДЕН.

Тагови: FERM, GGM1004, Пиштол, лепење, 75W


GGM1004 - Пиштол за лепење 75W

Спецификации

- Напон: 220-240V, 50/60Hz

- Моќност: 75W

- Време на загревање: 3-5 минути.

- Стапче за лепење: 7mm

- Проток: 8-12g/min.

Опис

- Сталак за маса

- Контрола на протекување

- Изолирана млазница

- Странична заштита

Вклучено

- 4 стапчиња за лепење (7x150mm)


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha