Комбинирана алатка со флексибилна сајла 160W

2,999ДЕН.

  • Производител: FERM power tools
  • Шифра на производ: CTM1017
  • Достапност: На залиха
  • без ДДВ: 2,542ДЕН.

Тагови: FERM, CTM1017, Комбинирана, алатка, флексибилна, сајла, 160W


CTM1017 - Комбинирана алатка со флексибилна сајла 160W

Спецификации

- Напон: 230V, 50Hz

- Moќност: 160W

- Брзина на празен од: 8.000/35.000/min.

- Отвор дијаметар: 2.4mm/3.2mm

Опис

- Варио.елек. контрола на брзина

- Флексибилна сајла

- Дотерлива сталка

- Кочница на вретено

- 3m кабел

- Кутија за складирање

Вклучено

- 40 парчиња прибор

- Отвор 2.4mm/3.2mm

- Клуч


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha