Преносен безмаслен компресор 1100W

8,999ДЕН.

  • Производител: FERM power tools
  • Шифра на производ: CRM1049
  • Достапност: На залиха
  • без ДДВ: 7,626ДЕН.

Тагови: FERM, CRM1049, Преносен, безмаслен, компресор, 1100W


CRM1049 - Преносен безмаслен компресор FERM 1100W

Спецификации

- Напон: 230V, 50HZ

- Моќност: 1.100W (S3-15%)

- Брзина на на празен од: 3.550/min.

- Проток: 180 liter/min.

Опис

- Безмаслен

- 3m гумено црево со универзален конектор

- Мекан ракофат

- 5m кабел

Вклучено

- Манометар за пумпање гуми

- Дувалка

- 3 адаптери


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha