Акумулаторска дупчалка 20V

2,856ДЕН. 3,499ДЕН.

  • Производител: FERM power tools
  • Шифра на производ: CDM1143
  • Наградни поени: 5000
  • Достапност: На залиха
  • без ДДВ: 2,420ДЕН.
  • Потребни наградни поени: 2000

достапни опции

Тагови: FERM, CDM1143, Акумулаторска, дупчалка, 20V

CDM1143 - Акумулаторска дупчалка 20V (без батерија)

Спецификации

- Максимален вртежен момент: 45Nm

- Брзина на празен од 1: 0-8.250min.

- Брзина на празен од 2: 0-30.00min.

- Стезни позиции: 25+1

- Максимално дупчење во метал: 13mm

- Максимално дупчење во бетон: 15mm

- Максимално дупчење во дрво: 30mm

- Нето тежина: 1.3 kg

Опис

- LED светло

- Футер: 2-13mm

- Заклучување на вретено

- Променлива брзина

- Батеријата не е дел од машината

- Акумулаторски алати кој припаѓат на серијата FERM POWER F20V PLATFORM, што значи дека батериите и полначот можат да се користат или менуваат со сите алатки од таа платформа.  (една батерија и полнач за повеќе алати)Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha